Apie mus

Kas mes esame

Cheerleadingo studija VivaDance

Mūsų studija buvo įkurta 2018 metais ir esame vienos iš cheerleadingo (rungtynių šokių) sporto šakos pradinikių Lietuvoje.

Lietuvoje Cheerleading dažnai asocijuojasi su krepšinio palaikymo komandomis, tačiau jau labai seniai Cheerleading tapo kur kas daugiau nei įprastas palaikymo komandų šokis. Šiandien kasmet yra organizuojami cheerleadingo europos ir pasaulio čempionatai. 2019 metais mūsų klubo sportinkės kartu su “Cheer sport academy” atstovavo Lietuvą Europos cheerleadingo čempionate Vokietijoje(Heidelberg) mini devizione “Pom dance” nominacijoje ir užėmė 4 vietą.

Cheerleadingas(Rungtynių šokiai)- tai atskira sporto šaka, kuri apjungia savyje šou elementus ir tokias sporto šakas kaip gimnastika, šokiai, akrobatika. Didžiausias cheerleadingo privalumas, kad čia nėra amžiaus arba fizinio pasiruošimo apribojimų, todėl šią sporto šaką gali sportuoti kiekvienas. Cheerleadingo varžybose sportininkai yra suskirstomi pagal amžiu į skirtingus devizionus: kids, mini, juniors, seniors, masters. Taip pat reikia paminėti, kad varžybose yra atskiras mamų devizionas. Mamos, kaip ir jų vaikai treniruojasi, ruošiasi varžyboms ir dalyvauja net europos ir pasaulio čempionatuose.

Mūsų klubas oficialiai priklauso Lietuvos Rungtynių šokių federacijai ir dalyvauja varžybose pagal Europos Cheerleadingo Asociacijos taisykles.

MŪSŲ TRENERIAI

Marina

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Arūnė

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Cheerleding istorija

„Cheerleading“ pasirodė Jungtinėse Amerikos Valstijose XIX amžiaus pabaigoje. „Cheerleading“ atsiradimo postūmis buvo amerikietiško futbolo vystymasis. Būtent šios sporto šakos rungtynėse pradėjo atsirasti palaikymo grupės. Iš pradžių cheerleading buvo išskirtinai vyriška sporto šaka. Tačiau kai pirmoji mergina buvo priimta į palaikymo komandą, visi iš karto suprato, kad moteriškas įvaizdis yra daug patrauklesnis ir įspūdingesnis. Šiuo metu 97% cheerleaderių yra merginos. Dešimtajame dešimtmetyje pomponai buvo pradėti aktyviai naudoti universitetuose ir kolegijose – tai atributas, kuris vis dar yra cheerleadingo bruožas iki šių dienų.

Įdomu tai, kad cheerleadingu užsiėmė tokios įžymybės kaip Madonna, Ronaldas Reaganas, Franklinas Rooseveltas, Dwightas Eisenhoweris, George’as W. Bushas, ​​Meryl Streep, Steve’as Martinas, Cameron Diaz, Michaelas Douglasas, Jamie’as Lee Curtisas, Jimmy Stewartas.